Loading...
Yabancıya mülk satışında öncü Realtor Global, alanında ilk zincir marka olma yolunda emin adımlar ile ilerliyor
Bizimle birlikte Global Emlak Ofisinizi hemen açmaya ne dersiniz?
Hadi Başlayalım
40+
Ülke ile İş Birliği
4.500+
Mutlu Müşteri
6+
Realtor Global Ofisi
60+
Profesyonel Danışman
Neden Realtor Global'i Seçmeliyim?
Yüzlerce neden arasından hadi gelin bazılarını görelim.

Realtor Global olarak emlak piyasası, danışmanlık ve inşaat konularında 10 yıllık tecrübeye sahip olan markamız, gayrimenkul girişimcisi olmak isteyenlere sunduğu eşsiz imkanlarla gayrimenkul kazancından pay almalarında önemli bir rol üstlenmektedir. Geniş network’ü, alanındaki bilgi ve deneyimiyle yabancıya satışta liderliğini kanıtlamış markamız gayrimenkul girişimcilerine klasik emlak firma anlayışının çok ötesinde global bir oluşum içerisinde yıldızlaşma fırsatı sunmaktadır. 

Yurt dışı Realtor Global ofisleri ile doğrudan çalışma imkanına sahip olmak hiç şüphe yok ki global çapta geniş bir network ağına da kapı aralayacaktır. Dahası TL harcayarak adım atılan bu girişimde dövizle yüksek kazanç elde etmek bu yolla hiç olmadığı kadar kolaylaşmaktadır. Üstelik bu süreçte yalnız değilsiniz. Yabancı personelle ile çalışmaya ayak uydurabilen dinamik yapı içerisinde her daim destek görmek ve binlerce mutlu müşteriye erişmek de mümkün olacaktır. 

Yurt içinde ve dışında adından söz ettiren Realtor Global’in başarı hikayesine ortak olmak için, gayrimenkul sektöründe yükselme arzusu olan ve sektöründe ilklere imza atmak isteyen herkesi Realtor Global çatısı altında faaliyet göstermeye ve birlikte kazanmaya çağırıyoruz. 

Üstelik “Yabancıya Satışta lider Gayrimenkul Firması Realtor Global”in bu eşsiz hikâyesine ortak olacak liderler çok daha büyük bir organizasyonun parçası olmanın sunduğu fırsatları kaçırmadan kendi işlerinin patronu da olabilecekler. Siz de yabancı gayrimenkul yatırımlarının en doğru ve profesyonel aracılık işlemlerini yöneten Türk şirketi Realtor Global’in ayrıcalıklı dünyasında yerinizi alın!

Realtor Global gayrimenkul sektöründe aktif rol oynayan, konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında dünyada yüksek satış hacmine sahip olan firmalardan biridir. 2015 yılında Anıl Ulaş Övençoğlu tarafından kurulan şirketin, 40’tan fazla ülkeden gayrimenkul yatırımcılarına gayrimenkul yatırım danışmanlığı hizmeti vermektedir. 4500'den fazla kişinin gayrimenkul danışmanlığını üstlenen firma, gayrimenkul sektörüne kazandırdığı pek çok ilk ile de Türkiye’de önemli görevler üstlenmiştir. Sektördeki birçok gayrimenkul danışmanına dijital ve pazarlama eğitimleri sağlamakla birlikte modern ofis, marka bilinirliliği ve kurumsal kimlik gibi artı özellikler de kazandırarak bu sektöre profesyonel bir geçiş yapmalarını sağlamıştır.

Realtor Global olarak değerler çerçevesinde, bulunduğumuz çevreye, müşterilerimize ve ekip arkadaşlarımıza her zaman saygıyla ve sorumluluk bilinciyle yaklaştık. Doğruluk ve dürüstlük ilkesi uyarınca, söz konusu değerlerin de getirisiyle her zaman güvenilir bir firma konumunda yer almayı başardık. Başladığımız ve sunduğumuz her projeyi, belirttiğimiz zamanda, üstlendiğimiz koşullarla uyumlu, beklentiye uygun, istenilen kalite ve bütçede eksiksiz tamamlayıp teslimini gerçekleştirdik. Bu sayede kazandığımız güven ve memnuniyetle ilk sırada tercih edilen gayrimenkul firması konumuna yükseldik..

Yenilikçi çözümlerin sektöre liderlik ettiği firmamızda sadece ofisimize özel, teknolojik altyapı, big data, CRM ve Yapay Zekâ gibi çok sayıda farklı sistemden destek alıyoruz. 10 farklı dilde oluşturulan web sitemiz içerisinde, 80 farklı kanalda global ölçekli ilanlar vererek gayrimenkul ofislerimizin hizmetine sunuyoruz. Sözü edilen çözümler ve sektörde yalnızca firmamızda bulunan yenilikçi araçlar sayesinde danışmanlarımız, rakiplerinden her zaman birkaç adım önde olarak yeni müşteri edinmede ve müşteri görüşmelerindeki başarılarını büyütmede, portföy sayılarını ve satışlarını rakiplerine oranla kolay ve hızlı bir şekilde arttırabilmektedirler.

Bir franchise işine girmek, kârlı markaların yerleşik itibarlarından yararlanmanızı sağlayan etkili bir yoldur. İnsanların hâlihazırda güvendiği isimleri benimseyerek mevcut pazarlara sağlam bir giriş yapabilirsiniz. Böylece sıfırdan başlamanın içerdiği riskler önemli ölçüde azalır. Zira sıfırdan bir iş geliştirmek, herkesin bildiği gibi risklidir ve tüm bağımsız şirketlerin neredeyse yarısı ilk iki yıl içinde iflas eder. Öte yandan, franchise işletmelerinin yüzde 90’ı, ticaretin ilk iki yılında kârlılık bildirmektedir. 

Franchising sistemi, özellikle ilk yıllarda yeni bir şirkete istikrar sağlar. Tanınabilir bir markayı benimsemek ve onun güvenilir standartlardaki itibarını kazanmak, yeni bir iş kurmayı düşünen herkes için değerli bir varlıktır. Aynı zamanda tanınabilir bir marka adı ve logosu, yerleşik bir itibar ve diğer destek materyalleri ile bir franchise sahibi, dikkatini ve çabalarını işi yönetmeye yönelik günlük görevlere rahatlıkla verebilir. Özellikle emlak sektöründe doğru bir marka ile yapılan franchising seçeneği, kısa bir zamanda yüksek finansal kazançlar elde etmenizi sağlayacaktır.

Bugün ülke ekonomisinin en önemli unsurlarından biri hâline gelen gayrimenkul sektörü; konut ihtiyacının artması, seyahatlerin önem kazanması ve yatırıcımların ilk tercihleri arasına girmesiyle birlikte değerini hızla arttırmaya devam etmektedir. Gayrimenkule yapılan yatırımların son dönemde risksiz, güvenilir ve iyi bir yatırım aracı olarak görülmesi de bu sektöre duyulan ihtiyacın önemini gösteriyor. Rakamlar da bunu destekler nitelikte zira AB İstatistik Ofisi (Eurostat) verilerine göre 2021-2022’nin ilk çeyrekleri arasında Avrupa’da konut fiyatları en çok Türkiye’de artış gösterdi. Türkiye’deki artış yıllık yüzde 110 olurken Avrupa Birliği’nde bu oran yüzde 10’da kaldı. Öte yandan 2022’nin ilk çeyreğinde geçtiğimiz senenin aynı dönemine göre Türkiye’de ev fiyatları yüzde 110 yükselirken; 27 AB ülkesinin ortalaması ise sadece yüzde 10,5 oldu. 

Hâl böyleyken gayrimenkul alımı gibi yaşamsal karar alma süreçlerinde profesyonel, güvenilir ve alanında uzman bir firmayla iş birliğine gitmek hiç şüphe yok ki kişiler için de başarılı ve kârlı yatırım yapmaya imkân sağlayacaktır. 

Gayrimenkul sektöründe 2015 yılından bu yana faaliyet gösteren Realtor Global, ofisleriyle de sektör paydaşları arasında parmakla gösterilen bir konumda yer almaktadır. 40 ülkede 6’nın üzerinde franchise ofisi ve 60’tan fazla gayrimenkul danışmanıyla yürüttüğü çalışmalarda en yeni teknolojileri kullanmakta ve yeni nesil pazarlama tekniklerinden aktif olarak yararlanmaktadır. Realtor Global ofislerinde akla gelebilecek her türlü ayrıntı çalışanlar ve müşteriler lehine tasarlanmıştır. İstanbul’un en önemli lokasyonunda 660 metrekarelik merkez ofisimiz gerek profesyonel danışmanlarımıza gerekse ziyaretçilerimize özel çalışma ve yaşam alanı sunmakta ve sektör temsilcilerine yenilikçi bir yaklaşım vadetmektedir. 

Konusunda profesyonel gayrimenkul danışmanlarımızın işlerine odaklanabilmelerini kolaylaştıran, verimli bir şekilde çalışabileceği, müşterilerini prestijli bir şekilde ağırlayabilecekleri modern bir ortam hazırlanmıştır. Ofisimiz, başarılara katkı sunmak için tüm altyapı ve imkanları kullanıma sunmaktadır. Gayrimenkul danışmanlarımızın çalışmalarına katkı sunan, hayatlarını kolaylaştıran, portföylerine ve müşterilerine daha fazla odaklanabilecek zamanı yaratan bir ortam oluşturulmuştur. Realtor Global ofisleri bünyesinde bulunan profesyonel grafiker, asistan, editör, fotoğrafçı gibi ihtiyaç duyulabilecek tüm işler için tam donanımlı kadrosu ile çalışmalarına devam etmektedir

Gayrimenkul sektöründe imza attığı ilklerle kısa sürede Türkiye'nin öncü gayrimenkul danışmanlık şirketi unvanını elde Realtor Global, iş modeli ve sektöre kazandırdığı profesyonellerle gıptayla takip edilmektedir. Özellikle yabancı yatırımcıya konut satışında ve kiralamasında Franchise veren ilk ve tek gayrimenkul şirketi olarak adından söz ettiren Realtor Global, eğitimin gücünden aldığı desteği her daim başarılarına yansıtmakta ve yaptığı her eğitimde başarılı insanlar ve rol modelleri oluşturmayı öncelik olarak görmektedir. 

Realtor Academy bünyesinde her zaman aktif olarak araştırıp yenilediği eğitimleriyle konusunda profesyonel ve çağdaş gayrimenkul danışmanları yetiştirmektedir. İlerlemede eğitimi bir basamak olarak gördüğü için farkındalığı açık, güncel verilerle eğitimlerini gerçekleştirmektedir. Realtor Global’in 10 yıla yakın süredir, Türkiye’de gayrimenkul sektöründe lider konumda olmasının en önemli nedeni şüphesiz eğitimleridir. Gayrimenkul danışmanlarına kariyerlerinin ilk gününden itibaren dijital eğitim, satış pazarlama eğitimi, iletişim, ofis yönetimi, personel yönetimi ve müşteri ilişkileri gibi eğitimler vererek sektöre hızlı bir şekilde giriş yapmalarını amaç edinmiştir. Gayrimenkul danışmanlarının ilerleyen zamanlarda istedikleri alanda uzmanlaşabilmeleri için uzmanlık eğitimleri de Realtor Global tarafından verilmektedir.

10 yıla yakın sürede gayrimenkul sektöründe kuralları yeniden yazan Realtor Global’ın başarısında esas aldığı Endüstri 4.0’ın büyük katkısı bulunmaktadır. Realtor Global profesyonel danışmanlık hizmetinde en yeni teknolojileri kullanması global başarılar için danışmanların işini hiç olmadığı kadar kolaylaştırmaktadır. Sektör profesyonellerince kolayca oluşturabilen ve sistemden rahatlıkla erişilebilen portföy havuzu sayesinde global anlamda en doğru gayrimenkul, en doğru alıcı ile doğrudan eşleştirilebilmektedir. 

Kullanılan Realtor CRM Sistemi ise iş süreçlerini daha kolay, verimli ve aktif bir şekilde ilerletir. Realtor Global bünyesinde size zaman kazandıracak ve kolaylık sağlayacak pek çok araç mevcuttur. Başarılı bir gayrimenkul satışı veya kiralama süreci, doğru fiyat, pazarlama ve planlama, disiplinli ve titiz çalışma ve profesyonellik zaman gerektiren çok aşamalı, yıpratıcı ve zor bir süreçtir. Başarısız bir satış süreci motivasyonunuzu düşürür, size zaman ve para kaybettirir. Bu zorlu süreçte Realtor Global gibi öncü ve profesyonel bir firma ile çalışmanız, başarılı bir satış süreci yaşamanızı sağlar, kazanç kapılarını aralar.

Realtor Global’in yıllardır sürdürdüğü başarısının altında yatan en önemli nedenler arasında takım çalışmasına, paylaşıma ve kişisel gelişime verdiği önemler sayılabilir. Her ne kadar bağımsız ofislerden oluşuyor olsa da Realtor Global, 40’tan fazla ülkeye yayılmış oldukça büyük bir ailedir. Bu nedenle aileyi sık sık bir araya getirecek organizasyonlar düzenlenmektedir.

Yeni insanlarla tanışmak, diğer gayrimenkul danışmanlarının deneyim ve bilgilerinden faydalanmak veya global anlamda sektörün geleceğini masaya yatırmak şüphesiz bu organizasyonların sağladığı faydalardan bazılarıdır. Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanında düzenli olarak gerçekleştirilen kongre ve toplantılara katılma imkanı tüm ofislerimize sunulmaktadır.

Realtor Global olarak emlak piyasası, danışmanlık ve inşaat konularında 10 yıllık tecrübeye sahip olan markamız, gayrimenkul girişimcisi olmak isteyenlere sunduğu eşsiz imkanlarla gayrimenkul kazancından pay almalarında önemli bir rol üstlenmektedir. Geniş network’ü, alanındaki bilgi ve deneyimiyle yabancıya satışta liderliğini kanıtlamış markamız gayrimenkul girişimcilerine klasik emlak firma anlayışının çok ötesinde global bir oluşum içerisinde yıldızlaşma fırsatı sunmaktadır. 

Yurt dışı Realtor Global ofisleri ile doğrudan çalışma imkanına sahip olmak hiç şüphe yok ki global çapta geniş bir network ağına da kapı aralayacaktır. Dahası TL harcayarak adım atılan bu girişimde dövizle yüksek kazanç elde etmek bu yolla hiç olmadığı kadar kolaylaşmaktadır. Üstelik bu süreçte yalnız değilsiniz. Yabancı personelle ile çalışmaya ayak uydurabilen dinamik yapı içerisinde her daim destek görmek ve binlerce mutlu müşteriye erişmek de mümkün olacaktır. 

Yurt içinde ve dışında adından söz ettiren Realtor Global’in başarı hikayesine ortak olmak için, gayrimenkul sektöründe yükselme arzusu olan ve sektöründe ilklere imza atmak isteyen herkesi Realtor Global çatısı altında faaliyet göstermeye ve birlikte kazanmaya çağırıyoruz. 

Üstelik “Yabancıya Satışta lider Gayrimenkul Firması Realtor Global”in bu eşsiz hikâyesine ortak olacak liderler çok daha büyük bir organizasyonun parçası olmanın sunduğu fırsatları kaçırmadan kendi işlerinin patronu da olabilecekler. Siz de yabancı gayrimenkul yatırımlarının en doğru ve profesyonel aracılık işlemlerini yöneten Türk şirketi Realtor Global’in ayrıcalıklı dünyasında yerinizi alın!

Realtor Global gayrimenkul sektöründe aktif rol oynayan, konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında dünyada yüksek satış hacmine sahip olan firmalardan biridir. 2015 yılında Anıl Ulaş Övençoğlu tarafından kurulan şirketin, 40’tan fazla ülkeden gayrimenkul yatırımcılarına gayrimenkul yatırım danışmanlığı hizmeti vermektedir. 4500'den fazla kişinin gayrimenkul danışmanlığını üstlenen firma, gayrimenkul sektörüne kazandırdığı pek çok ilk ile de Türkiye’de önemli görevler üstlenmiştir. Sektördeki birçok gayrimenkul danışmanına dijital ve pazarlama eğitimleri sağlamakla birlikte modern ofis, marka bilinirliliği ve kurumsal kimlik gibi artı özellikler de kazandırarak bu sektöre profesyonel bir geçiş yapmalarını sağlamıştır.

Realtor Global olarak değerler çerçevesinde, bulunduğumuz çevreye, müşterilerimize ve ekip arkadaşlarımıza her zaman saygıyla ve sorumluluk bilinciyle yaklaştık. Doğruluk ve dürüstlük ilkesi uyarınca, söz konusu değerlerin de getirisiyle her zaman güvenilir bir firma konumunda yer almayı başardık. Başladığımız ve sunduğumuz her projeyi, belirttiğimiz zamanda, üstlendiğimiz koşullarla uyumlu, beklentiye uygun, istenilen kalite ve bütçede eksiksiz tamamlayıp teslimini gerçekleştirdik. Bu sayede kazandığımız güven ve memnuniyetle ilk sırada tercih edilen gayrimenkul firması konumuna yükseldik..

Yenilikçi çözümlerin sektöre liderlik ettiği firmamızda sadece ofisimize özel, teknolojik altyapı, big data, CRM ve Yapay Zekâ gibi çok sayıda farklı sistemden destek alıyoruz. 10 farklı dilde oluşturulan web sitemiz içerisinde, 80 farklı kanalda global ölçekli ilanlar vererek gayrimenkul ofislerimizin hizmetine sunuyoruz. Sözü edilen çözümler ve sektörde yalnızca firmamızda bulunan yenilikçi araçlar sayesinde danışmanlarımız, rakiplerinden her zaman birkaç adım önde olarak yeni müşteri edinmede ve müşteri görüşmelerindeki başarılarını büyütmede, portföy sayılarını ve satışlarını rakiplerine oranla kolay ve hızlı bir şekilde arttırabilmektedirler.

Bir franchise işine girmek, kârlı markaların yerleşik itibarlarından yararlanmanızı sağlayan etkili bir yoldur. İnsanların hâlihazırda güvendiği isimleri benimseyerek mevcut pazarlara sağlam bir giriş yapabilirsiniz. Böylece sıfırdan başlamanın içerdiği riskler önemli ölçüde azalır. Zira sıfırdan bir iş geliştirmek, herkesin bildiği gibi risklidir ve tüm bağımsız şirketlerin neredeyse yarısı ilk iki yıl içinde iflas eder. Öte yandan, franchise işletmelerinin yüzde 90’ı, ticaretin ilk iki yılında kârlılık bildirmektedir. 

Franchising sistemi, özellikle ilk yıllarda yeni bir şirkete istikrar sağlar. Tanınabilir bir markayı benimsemek ve onun güvenilir standartlardaki itibarını kazanmak, yeni bir iş kurmayı düşünen herkes için değerli bir varlıktır. Aynı zamanda tanınabilir bir marka adı ve logosu, yerleşik bir itibar ve diğer destek materyalleri ile bir franchise sahibi, dikkatini ve çabalarını işi yönetmeye yönelik günlük görevlere rahatlıkla verebilir. Özellikle emlak sektöründe doğru bir marka ile yapılan franchising seçeneği, kısa bir zamanda yüksek finansal kazançlar elde etmenizi sağlayacaktır.

Bugün ülke ekonomisinin en önemli unsurlarından biri hâline gelen gayrimenkul sektörü; konut ihtiyacının artması, seyahatlerin önem kazanması ve yatırıcımların ilk tercihleri arasına girmesiyle birlikte değerini hızla arttırmaya devam etmektedir. Gayrimenkule yapılan yatırımların son dönemde risksiz, güvenilir ve iyi bir yatırım aracı olarak görülmesi de bu sektöre duyulan ihtiyacın önemini gösteriyor. Rakamlar da bunu destekler nitelikte zira AB İstatistik Ofisi (Eurostat) verilerine göre 2021-2022’nin ilk çeyrekleri arasında Avrupa’da konut fiyatları en çok Türkiye’de artış gösterdi. Türkiye’deki artış yıllık yüzde 110 olurken Avrupa Birliği’nde bu oran yüzde 10’da kaldı. Öte yandan 2022’nin ilk çeyreğinde geçtiğimiz senenin aynı dönemine göre Türkiye’de ev fiyatları yüzde 110 yükselirken; 27 AB ülkesinin ortalaması ise sadece yüzde 10,5 oldu. 

Hâl böyleyken gayrimenkul alımı gibi yaşamsal karar alma süreçlerinde profesyonel, güvenilir ve alanında uzman bir firmayla iş birliğine gitmek hiç şüphe yok ki kişiler için de başarılı ve kârlı yatırım yapmaya imkân sağlayacaktır. 

Gayrimenkul sektöründe 2015 yılından bu yana faaliyet gösteren Realtor Global, ofisleriyle de sektör paydaşları arasında parmakla gösterilen bir konumda yer almaktadır. 40 ülkede 6’nın üzerinde franchise ofisi ve 60’tan fazla gayrimenkul danışmanıyla yürüttüğü çalışmalarda en yeni teknolojileri kullanmakta ve yeni nesil pazarlama tekniklerinden aktif olarak yararlanmaktadır. Realtor Global ofislerinde akla gelebilecek her türlü ayrıntı çalışanlar ve müşteriler lehine tasarlanmıştır. İstanbul’un en önemli lokasyonunda 660 metrekarelik merkez ofisimiz gerek profesyonel danışmanlarımıza gerekse ziyaretçilerimize özel çalışma ve yaşam alanı sunmakta ve sektör temsilcilerine yenilikçi bir yaklaşım vadetmektedir. 

Konusunda profesyonel gayrimenkul danışmanlarımızın işlerine odaklanabilmelerini kolaylaştıran, verimli bir şekilde çalışabileceği, müşterilerini prestijli bir şekilde ağırlayabilecekleri modern bir ortam hazırlanmıştır. Ofisimiz, başarılara katkı sunmak için tüm altyapı ve imkanları kullanıma sunmaktadır. Gayrimenkul danışmanlarımızın çalışmalarına katkı sunan, hayatlarını kolaylaştıran, portföylerine ve müşterilerine daha fazla odaklanabilecek zamanı yaratan bir ortam oluşturulmuştur. Realtor Global ofisleri bünyesinde bulunan profesyonel grafiker, asistan, editör, fotoğrafçı gibi ihtiyaç duyulabilecek tüm işler için tam donanımlı kadrosu ile çalışmalarına devam etmektedir

Gayrimenkul sektöründe imza attığı ilklerle kısa sürede Türkiye'nin öncü gayrimenkul danışmanlık şirketi unvanını elde Realtor Global, iş modeli ve sektöre kazandırdığı profesyonellerle gıptayla takip edilmektedir. Özellikle yabancı yatırımcıya konut satışında ve kiralamasında Franchise veren ilk ve tek gayrimenkul şirketi olarak adından söz ettiren Realtor Global, eğitimin gücünden aldığı desteği her daim başarılarına yansıtmakta ve yaptığı her eğitimde başarılı insanlar ve rol modelleri oluşturmayı öncelik olarak görmektedir. 

Realtor Academy bünyesinde her zaman aktif olarak araştırıp yenilediği eğitimleriyle konusunda profesyonel ve çağdaş gayrimenkul danışmanları yetiştirmektedir. İlerlemede eğitimi bir basamak olarak gördüğü için farkındalığı açık, güncel verilerle eğitimlerini gerçekleştirmektedir. Realtor Global’in 10 yıla yakın süredir, Türkiye’de gayrimenkul sektöründe lider konumda olmasının en önemli nedeni şüphesiz eğitimleridir. Gayrimenkul danışmanlarına kariyerlerinin ilk gününden itibaren dijital eğitim, satış pazarlama eğitimi, iletişim, ofis yönetimi, personel yönetimi ve müşteri ilişkileri gibi eğitimler vererek sektöre hızlı bir şekilde giriş yapmalarını amaç edinmiştir. Gayrimenkul danışmanlarının ilerleyen zamanlarda istedikleri alanda uzmanlaşabilmeleri için uzmanlık eğitimleri de Realtor Global tarafından verilmektedir.

10 yıla yakın sürede gayrimenkul sektöründe kuralları yeniden yazan Realtor Global’ın başarısında esas aldığı Endüstri 4.0’ın büyük katkısı bulunmaktadır. Realtor Global profesyonel danışmanlık hizmetinde en yeni teknolojileri kullanması global başarılar için danışmanların işini hiç olmadığı kadar kolaylaştırmaktadır. Sektör profesyonellerince kolayca oluşturabilen ve sistemden rahatlıkla erişilebilen portföy havuzu sayesinde global anlamda en doğru gayrimenkul, en doğru alıcı ile doğrudan eşleştirilebilmektedir. 

Kullanılan Realtor CRM Sistemi ise iş süreçlerini daha kolay, verimli ve aktif bir şekilde ilerletir. Realtor Global bünyesinde size zaman kazandıracak ve kolaylık sağlayacak pek çok araç mevcuttur. Başarılı bir gayrimenkul satışı veya kiralama süreci, doğru fiyat, pazarlama ve planlama, disiplinli ve titiz çalışma ve profesyonellik zaman gerektiren çok aşamalı, yıpratıcı ve zor bir süreçtir. Başarısız bir satış süreci motivasyonunuzu düşürür, size zaman ve para kaybettirir. Bu zorlu süreçte Realtor Global gibi öncü ve profesyonel bir firma ile çalışmanız, başarılı bir satış süreci yaşamanızı sağlar, kazanç kapılarını aralar.

Realtor Global’in yıllardır sürdürdüğü başarısının altında yatan en önemli nedenler arasında takım çalışmasına, paylaşıma ve kişisel gelişime verdiği önemler sayılabilir. Her ne kadar bağımsız ofislerden oluşuyor olsa da Realtor Global, 40’tan fazla ülkeye yayılmış oldukça büyük bir ailedir. Bu nedenle aileyi sık sık bir araya getirecek organizasyonlar düzenlenmektedir.

Yeni insanlarla tanışmak, diğer gayrimenkul danışmanlarının deneyim ve bilgilerinden faydalanmak veya global anlamda sektörün geleceğini masaya yatırmak şüphesiz bu organizasyonların sağladığı faydalardan bazılarıdır. Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanında düzenli olarak gerçekleştirilen kongre ve toplantılara katılma imkanı tüm ofislerimize sunulmaktadır.

Lider Gayrimenkul Şirketiyle Adından Sıkça Söz Ettiren Bir İsim
Realtor Global Real Estate Yönetim Kurulu Başkanı:
Anıl Ulaş Övençoğlu

Türkiye'nin bir çok şehrinde premium mülklerin alıcı ve satıcılarını ortak bir çatı altında toplayarak yeni bir marka oluşturan Anıl Ulaş Övençoğlu, 2013’e kadar gayrimenkul yatırım uzmanı ve nitelikli konut projelerinin danışmanlığı yapar iken nitelikli aracılık hizmetlerinin eksikliğini farkederek 2014 yılında Realtor Global alt yapı çalışmalarına başladı.

İletişim konusundaki yeteneğiyle ön plana çıkan, Türkiye'nin uzman ekipleri ve sektör tecrübesi ile yıllardır hizmet veren Realtor Global, 2014 yılında alt yapı çalışmalarını tamamladıktan sonra 2015 yılında Anıl Ulaş Övençoğlu tarafından kuruldu.

Realtor Global Gayrimenkul ve Yatırım şirketinin farkı, uluslararası çapta düşünebilen, sadece kendi pazarı ve müşterisi için ilkeli olmayıp, evrensel bir yaklaşım modeli benimseyen ve günümüzde kendini bu alanda iyi yetiştirmiş kadrosuyla hızlı bir ilerleme katetmiş bir firma olmasıdır.

Anıl Ulaş Övençoğlu, inovasyon ve büyümeye odaklanarak şirketi entegre eden ve dönüştüren bir dizi operasyonel ve finansal faaliyete liderlik etmektedir.

Finansal ve kurumsal düzenlemeler sonucunda tüm şirketlerini tek bir çatı altında toplayan Övençoğlu Grup, 2021 yılında yaptığı yatırımlarla inşaat, gıda, otel ve turizm sektörlerine adım atarak firmasını geliştirip genişletmiştir. Övençoğlu Grup’un lokomotif şirketi olan Realtor Global, Gayrimenkul sektöründe , yeni iş ortaklarını saygı ve güven çerçevesinde kazanma ilkesini benimseyerek yoluna devam etmektedir.

Dünyanın en güvenilir gayrimenkul ve yatırım danışmanlığı platformunu oluşturma misyonuyla yüzde yüz yerli ve milli sermaye ile Türkiye’de doğan bir marka olduklarını belirten Realtor Global Real Estate Yönetim Kurulu Başkanı Anıl Ulaş Övençoğlu markanın kuruluş sürecini ise şu şekilde ifade ediyor:

“Gayrimenkul sektöründe ne yapılabilir, nasıl geliştirilebilir diye araştırma yapmaya başladım. En sonunda bu iş yalnız mı yapılır, dünya çapında bir markayla mı yapılır diye düşünürken Realtor Global ortaya çıktı ve çok ciddi uğraşlar sonuncunda iş süreci başladı. 2015’te kurulduk bir kaç yıl sonra alt yapımızı tamamladıktan sonra franchise faaliyetimize start verdik. İstikrarlı bir şekilde her yıl büyüme stratejisini benimsedik. Tabii ki ilk bir kaç yıl çok çok zordu. Şimdi ise yatırım iştahının artması ve global gayrimenkul sektörünün kazancını herkesin farketmesiyle Realtor Global’e büyük bir ilgi uyandı. Yeni iş kurmak ve kendini geliştirmek isteyen herkese kapımız açık.”

Anıl Övençoğlu
Realtor Global Ofisleri

2015 yılında kurulan Realtor Global Gayrimenkul ve Danışmanlık A.Ş. bugün Türkiye’de çok sayıda gayrimenkul satışı gerçekleştiren firmalar arasında yer almaktadır. Konut, lüks konut, ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında yüksek satış hacmine sahip olan Realtor grubunun 40 ülkede, yaklaşık 10 franchise ofisi ve 60'dan fazla gayrimenkul danışmanı bulunmaktadır.

Realtor Global, dijital ofisleri ve profesyonel gayrimenkul danışmanları ile yeni nesil pazarlama tekniklerini kullanarak danışmanlık hizmeti vermektedir. 2015 yılında gayrimenkul sahasında faaliyet göstermeye başlayan ve çok hızlı bir büyüme ve ilerleme kateden Realtor Global, son 5 yılda Global gayrimenkul ve Türk gayrimenkul sektöründe hep ilklere imza attı.

Firma, kendi işini kurmak isteyen girişimci adaylarına sunduğu fırsatlarla ülkemizde yeni istihdam alanlarının oluşmasına yardımcı olarak etki alanını genişletiyor. Açtığı yeni franchise ofisleri ile girişimcilerine, giderlerini TL harcayarak yabancı yatırımcıya döviz ile gayrimenkul satmalarını ve bunun sonucunda da döviz geliri elde etmelerini sağlamaktadır. Yurt dışında açılan  yeni ofisleriyle de büyüme gösteren firma globalleşme yolunda hızla ilerlemektedir.

Realtor Global profesyonel danışmanlık hizmetiyle tüm dünyada gayrimenkul pazarlama imkanı sağladığı gibi en yeni teknolojileri kullanması, Realtor Academy bünyesinde verdiği eğitimleri, kurduğu yeni iş modeli ve yaygın network ağı gibi pek çok ilki gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Realtor Global Ofisleri
Realtor Global Website